Videre hverdagskurs med start 20.03.23

Startdato: 20. mars
Klokkeslett: Se oversikt under med tider og dager
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 16
Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Videre hverdagskurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Mandag20.0318.30-20.45
Mandag27.0318.30-20.45
Lørdag15.0413.15-15.30
Mandag17.0418.30-20.45
Lørdag22.0413.15-15.30
Tirsdag25.0418.30-20.45
Tirsdag02.0518.30-20.45

Meld deg på her:

Dette kurset er kun åpent for de som har gått grunnkurs hos oss. Du kan lese mer om dette her: Forkunnskaper
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.