Videre hverdagskurs med start 16.08.23

Startdato: 16. august
Klokkeslett: Se oversikt under med tider og dager
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 16
Status: Fullt, startet

Pris: 3.550,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Videre hverdagskurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Onsdag16.0818.30-20.45
Onsdag23.0818.30-20.45
Onsdag30.0818.30-20.45
Lørdag02.0913.15-15.45
Torsdag07.0918.30-20.45
Torsdag14.0918.30-20.45
Torsdag21.0918.30-20.45

Meld deg på her:

Dette kurset er kun åpent for de som har gått grunnkurs hos oss. Du kan lese mer om dette her: Forkunnskaper
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.