Videre hverdagskurs med start 14.11.22

Startdato: 14. november
Klokkeslett: Se oversikt under med tider og dager
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 16
Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Videre hverdagskurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Mandag14.1118.30-20.45
Lørdag19.1113.15-15.30
Mandag21.1118.30-20.45
Torsdag01.1218.30-20.45
Torsdag08.1218.30-20.45
Tirsdag13.1218.30-20.45
Tirsdag20.1218.30-20.45

Meld deg på her:

Dette kurset er kun åpent for de som har gått grunnkurs hos oss. Du kan lese mer om dette her: Forkunnskaper
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.