Språk- og passeringskurs med start 16.03.24

Startdato: 16. mars
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter samt egnede steder på Romerike
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 17,5 time

Status: Ledige plasser

Pris: 3.650,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om passeringskurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført Grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Lørdag16.0313.15-15.45
Søndag17.0313.15-15.45
Tirsdag02.0418.30-21.00
Tirsdag09.0418.30-21.00
Tirsdag16.0418.30-21.00
Onsdag24.0418.30-21.00
Mandag29.0418.30-21.00


Meld deg på her:

Dette kurset er kun åpent for de som har gått grunnkurs hos oss. Du kan lese mer om dette her: Forkunnskaper
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.

Handlekurv
Save Your Cart
Share Your Cart