Språk- og passeringskurs med start 11.03.23

Startdato: 11. mars
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 17,5 time

Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om passeringskurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført Grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Lørdag11.0313.15-15.45
Søndag12.0313.15-15.45
Onsdag15.0318.30-21.00
Onsdag22.0318.30-21.00
Onsdag29.0318.30-21.00
Onsdag12.0418.30-21.00
Søndag16.0413.15-15.45

Meld deg på her:

Dette kurset er kun åpent for de som har gått grunnkurs hos oss. Du kan lese mer om dette her: Forkunnskaper
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.