Rallylydighetskurs med start 02.03.23

Startdato: 2. mars
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 17
Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Rallylydighetskurset —>

Forkunnskaper: Kurset er 100% belønningsbasert, og alle deltakerne må ha litt erfaring med å jobbe på denne måten, og være innstilt på at det ikke benyttes noen form for ubehag i treningen.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Torsdag02.0318.30-21.00 
Onsdag08.0318.30-21.00 
Onsdag15.0318.30-21.00 
Onsdag22.0318.30-21.00 
Onsdag29.0318.30-21.00 
Onsdag12.0418.30-21.00 
Lørdag22.0413.15-15.45

Påmelding:
Fyll ut skjemaet under eller ta kontakt på telefon (949 86 500) eller e-post (info@lundqvist-hundeskole.no) for å melde deg på:

Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.