Agilitykurs med start 27.08.24

Startdato: 27. august
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 15,5
Status: Ledige plasser

Pris: 3.650,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Agilitykurset —>

Forkunnskaper: Kurset er 100% belønningsbasert, og alle deltakerne må ha litt erfaring med å jobbe på denne måten, og være innstilt på at det ikke benyttes noen form for ubehag i treningen.

Kursdager, datoer, klokkeslett:

DagDatoKlokkeslett
Tirsdag27.0818.30-20.45
Tirsdag03.0918.30-20.45
Tirsdag10.0918.30-20.45
Tirsdag17.0918.30-20.45
Tirsdag24.0918.30-20.45
Mandag07.1018.30-20.45
Lørdag19.1013.15-15.45


Meld deg på her:

Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.

Handlekurv
Save Your Cart
Share Your Cart