Rallylydig treningsgruppe med start 06.09.24

NB! Forutsetter gjennomført rally grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole.
Startdato: 6. september
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 dager
Totalt antall timer: 14
Status: Ledige plasser

Pris: 1.400,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om treningsgruppene

Forkunnskaper: Du må ha deltatt på kurs i Rallylydighetskurs hos Lundqvist Hundeskole for å være med i denne gruppene. Instruktørenes hovedoppgave er å organisere, sette opp baner og legge til rette for mengdetrening og egenaktivitet, så du må være på et nivå hvor du kan trene selvstendig.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Fredag06.0918.00-20.00
Søndag22.0913.15-15.15
Søndag13.1014.30-16.30
Søndag27.1015.15-17.15
Søndag17.1117.15-19.15
Lørdag07.1216.15-18.15
Lørdag14.1213.15-15.30


Meld deg på her:

Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.
Handlekurv
Save Your Cart
Share Your Cart