Grunnkurs med start 30.01.23

Startdato: 30. januar
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 8 kvelder
Totalt antall timer: 18 timer

Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Deltakelse på Grunnkurs forutsetter gjennomført Lundqvist Intro (kr 390,-)

Betaling:
Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Grunnkurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført “Lundqvist Intro” er en forutsetning for deltakelse på Grunnkurs. Kurset egner seg for alle hunder over 4 måneder.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Mandag30.0118.30-20.45
Onsdag01.0218.30-20.45
Onsdag08.0218.30-20.45
Lørdag11.0213.15-15.45
Onsdag15.0218.30-20.45
Mandag27.0218.30-20.45
Onsdag01.0318.30-20.45
Mandag06.0318.30-20.45

Meld deg på her:

Lundqvist Intro er et obligatorisk online-teorikurs som må være gjennomført før deltakelse på grunnkurs.
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.