Agility videregående med start 28.08.24

Startdato: 28. august
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 ganger
Totalt antall timer: 17,5
Status: Ledige plasser

Pris: 3650,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Agilitykurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført agility grunnkurs eller tilsvarende er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Onsdag28.0818.30-21.00
Onsdag11.0918.30-21.00
Søndag22.0910.00-12.30
Mandag14.1018.30-21.00
Mandag28.1018.30-21.00
Tirsdag05.1118.30-21.00
Søndag17.1114.00-16.30


Meld deg på her:

Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.
Handlekurv
Save Your Cart
Share Your Cart