Språk- og passeringskurs med start 21.11.26

Startdato: 21. november
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Fjellhamar Bruk, Hundeskolens nye kurssenter samt egnede steder på Romerike
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 17,5 time

Status: Ledige plasser

Pris: 3.850,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om passeringskurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført Grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Lørdag21.1113.15-15.45
Søndag22.1113.15-15.45
Onsdag25.1118.30-21.00
Onsdag02.1218.30-21.00
Lørdag05.1213.15-15.45
Onsdag09.1218.30-21.00
Onsdag16.1218.30-21.00


Meld deg på her:

Dette kurset er kun åpent for de som har gått grunnkurs hos oss. Du kan lese mer om dette her: Forkunnskaper
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.

Handlekurv