Videre hverdagskurs med start 17.08.22

Startdato: 17. august
Klokkeslett: Se oversikt under med tider og dager
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 16
Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Videre hverdagskurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Onsdag17.0818.30-20.45
Onsdag24.0818.30-20.45
Onsdag31.0818.30-20.45
Lørdag03.0913.15-15.30
Torsdag08.0918.30-20.45
Torsdag15.0918.30-20.45
Torsdag22.0918.30-20.45

Meld deg på her:

Dette kurset er kun åpent for de som har gått grunnkurs hos oss. Du kan lese mer om dette her: Forkunnskaper
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.