Språk- og passeringskurs med start 20.08.22

Startdato: 20. august
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 17,5 time

Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om passeringskurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført Grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Lørdag20.0813.15-15.45
Søndag21.0815.15-17.45
Mandag29.0818.30-21.00
Mandag05.0918.30-21.00
Tirsdag13.0918.30-21.00
Lørdag17.0913.15-15.45
Tirsdag20.0918.30-21.00

Meld deg på her:

Dette kurset er kun åpent for de som har gått grunnkurs hos oss. Du kan lese mer om dette her: Forkunnskaper
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.