Språk- og passeringskurs med start 05.11.22

Startdato: 5. november
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 17,5 time

Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om passeringskurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført Grunnkurs hos Lundqvist Hundeskole er en forutsetning for deltakelse på dette kurset.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Lørdag05.1113.15-15.45
Søndag06.1113.15-15.45
Onsdag16.1118.30-21.00
Onsdag23.1118.30-21.00
Tirsdag29.1118.30-21.00
Tirsdag06.1218.30-21.00
Lørdag10.1213.15-15.45

Meld deg på her:

Dette kurset er kun åpent for de som har gått grunnkurs hos oss. Du kan lese mer om dette her: Forkunnskaper
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.