Rallylydighetskurs med start 02.11.22

Startdato: 2. november
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 7 kvelder
Totalt antall timer: 17
Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Betaling: Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Rallylydighetskurset —>

Forkunnskaper: Kurset er åpent for alle som har gått Grunnkurs hos oss og for andre som har gått grunnleggende kurs andre steder. Kurset er 100% belønningsbasert, og alle deltakerne må ha litt erfaring med å jobbe på denne måten, og være innstilt på at det ikke benyttes noen form for ubehag i treningen.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Onsdag02.1118.30-21.00 
Onsdag09.1118.30-21.00
Onsdag16.1118.30-21.00
Onsdag23.1118.30-21.00
Tirsdag29.1118.30-21.00
Tirsdag06.1218.30-21.00
Lørdag10.1213.15-15.45

Påmelding:
Fyll ut skjemaet under eller ta kontakt på telefon (949 86 500) eller e-post (info@lundqvist-hundeskole.no) for å melde deg på:

Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.