Grunnkurs med start 16.08.22

Startdato: 16. august
Klokkeslett: Se tabell under
Sted: Lundqvist Hundeskoles kurssenter
Varighet: 8 kvelder
Totalt antall timer: 18 timer

Status: Ledige plasser

Pris: 3.350,-
Deltakelse på Grunnkurs forutsetter gjennomført Lundqvist Intro (kr 390,-)

Betaling:
Kurset betales med kort eller Vipps i forbindelse med påmelding.

Klikk her for mer informasjon om Grunnkurset —>

Forkunnskaper: Gjennomført “Lundqvist Intro” er en forutsetning for deltakelse på Grunnkurs. Kurset egner seg for alle hunder over 4 måneder.

Kursdager:

DagDatoKlokkeslett
Tirsdag16.0818.30-20.45
Torsdag18.0818.30-20.45
Tirsdag23.0818.30-20.45
Torsdag25.0818.30-20.45
Tirsdag30.0818.30-20.45
Torsdag01.0918.30-20.45
Søndag04.0913.00-15.15
Tirsdag06.0918.30-20.45

Meld deg på her:

Lundqvist Intro er et obligatorisk online-teorikurs som må være gjennomført før deltakelse på grunnkurs.
Når du trykker på knappen "Gå videre til betaling" blir du automatisk overført til betalingssiden.